Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”

26 listopada, 2021

26 listopada w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel Miś”. Już od wielu lat konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków. W tym roku do organizatorów wpłynęło ponad 140 pięknych prac, których bohaterem był miś, a jury miało nie lada orzech do zgryzienia. Ostatecznie po burzliwej naradzie jury w składzie pani Małgorzata Sobieszek, pani Eliza Polewacz oraz pani Karolina Tkaczyk wyłoniło zwycięzców konkursu.

W kategorii 3-4 latki:

  • I miejsce Szymon Sz. ( Zajączki)
  • II miejsce Zofia G. ( Zajączki)
  • III miejsce Amelia Ż. (Sówki)

Oraz dwa wyróżnienia:

  • Filip M. (Zajączki)
  • Zuzanna i Jakub K. (Biedronki) (Rybki)

W kategorii 5-6 latki:

  • I miejsce Konstanty S. (Misie)
  • II miejsce Maksymilian K. (Liski)
  • III miejsce Lilianna F. (Motylki)

Oraz dwa wyróżnienia:

  • Wojciech K. (Pszczółki)
  • Marzanna N. (Liski)

Zwycięzcy otrzymali książki, dyplomy oraz gipsowe figurki misia, natomiast  wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i odblaski. Dziękujemy wszystkim zmisiowanym za tak liczny udział w tym najpiękniejszym konkursie plastycznym na świecie i zapraszamy za rok.

Przedstawienie teatralne w GCKZbiórka darów dla schroniska!!!