Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Konkurs „Mój przyjaciel Miś”

25 listopada, 2019

W poniedziałek 25 listopada, jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia nasze przedszkolaki przyniosły swoje ukochane misie, aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Zwieńczeniem zmisiowanego święta było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Mój Przyjaciel Mis”. Z dumą możemy ogłosić, iż był to rekordowy pod względem frekwencji konkurs plastyczny. Do organizatora wpłynęło ponad 150 przepięknych prac, których bohaterem był Miś, a jury miało nie lada orzech do zgryzienia. Ostatecznie po burzliwej naradzie jury w składzie pani Małgorzata Sobieszek i pani Eliza Polewacz wyłoniło zwycięzców konkursu.

W kategorii 3-4 latki:

  • I miejsce Klementyna Dz. (Misie)
  • II miejsce Amelia Ż. (Sówki)
  • III miejsce Zofia S. ( Liski)

oraz Wyróżnienie : Joanna G. (Misie)

W kategorii 5-6 latki

  • I miejsce Hanna K. (Wiewiórki)
  • II miejsce Wiktoria S. ( Pszczółki)
  • III miejsce Mateusz K.( Jeżyki)

Wyróżnienia: Lena N. ( Wiewiórki) oraz Oliwia T. (Wiewiórki)

Zwycięzcy otrzymali książki, dyplomy, medale Przyjaciela Pluszowego Misia oraz UWAGA!! słoiczek pysznego mioduJ , zaś wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Nagrody zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu wręczał nasz gość specjalny, specjalnie na ten dzień zaproszony Pani Anna Nogajska przedstawiciel wydawnictwa edukacyjnego MAC. Całemu wydarzeniu przyglądał się nasz przedszkolny Miś Lolek, bohater projektu czytelniczego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” ,w którym nasze uczestniczy od samego początku. Natomiast patronem medialnym oraz współorganizatorem jest właśnie wydawnictwo edukacyjne MAC.

Dziękujemy wszystkim zmisiowanym za tak liczny udział w tym najpiękniejszym konkursie plastycznym na świecie 🙂 . Zapraszamy za rok

„Kolczasty przyjaciel”Kinomaniacy