Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Konkurs „KAPELUSZ PANI WIOSNY” rozstrzygnięty!!!

24 marca, 2021
Wraz z nadejściem długo wyczekiwanej wiosny zaprosiliśmy wszystkie Przedszkolaki wraz z Rodzicami do udziału w konkursie plastycznym. Mali Projektanci wykazali się niezwykła kreatywnością! Wszystkie prace były piękne, oryginalne i kolorowe. Miło nam poinformować o wynikach konkursu:

W kategorii 3-4 latki:
  • 1 m-ce. Natalia M. z grupy Liski
  • 2 m-ce. Tadeusz D. z grupy Wiewiórki
  • 3 m-ce. Anna K. z grupy Sówki
W kategorii 5-6 latki:
  • 1 m-ce. Emilia Z. z grupy Biedronki
  • 2m-ce. Paweł W. z grupy Jeżyki
  • 3m-ce. Maria i Barbara K. z grupy Rybki

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Bardzo dziękujemy naszym Przedszkolakom oraz ich Rodzicom za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie prac. Mamy nadzieje, że czas spędzony na przygotowaniu pracy był wspaniałą plastyczną przygodą.

Wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie, przy większej frekwencji dzieci.Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni pamiątkowym dyplomem i upominkiem.
Organizatorki konkursu
Aldona Florczak
Anna Gamza
Agnieszka Zagalska
Powitanie WiosnyZaostrzenie zasad bezpieczeństwa!!!