Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Kino na temat Junior

13 lutego, 2020

Kto powiedział, że 13 jest pechowa? Nie dla nas, bowiem właśnie dzisiaj 13 lutego nasze panie zrobiły nam super niespodziankę, a konkretnie wyjazd do Kina Helios do Legionowa. Dzięki uprzejmości pani Kamili uczestniczyliśmy w warsztatach „Kino Junior na Temat pt.: „ I ty możesz zostać małym aktorem”. Poznaliśmy bliżej pracę aktorów, jego różne charakteryzacje oraz kostiumy. Zagraliśmy także w filmie Mumia, no może nie do końca my zawijaliśmy tylko naszych ochotników w papier toaletowy od stóp do głów. Nikt z nas nie potrafił ich rozpoznać w tych nowych kostiumach. Za udział w filmie dostaliśmy kolorowe podkładki i super karty Piotruś- memory, następnym razem będą Oscary! Obejrzeliśmy bajkę „ Gang zwierzaków”, opowieść o grupie kompanów, którzy muszą połączyć siły w walce o swoje domy oraz cały świat. Jak to w bajkach i życiu bywa dobro zawsze zwycięża. Na pamiątkę zrobiliśmy sobie zabawne zdjęcia w fotobudce.

Dzień Bezpiecznego Internetu„Karnawał zwierząt” w Pałacu