Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Kim chcę zostać gdy dorosnę

23 maja, 2019

Dzisiaj Biedronki i Jeżyki próbowały znaleźć odpowiedź na pytanie „Kim chce zostać, gdy dorosnę? W tym celu wybraliśmy się do kina Promenada na Filmowy świat Przedszkolaka. Na zajęciach edukacyjnych dzieci rozmawiały o różnych zawodach, tych popularnych i mniej znanych jak np. przytulacz pand czy profesjonalny śpioch. Odkrywały o jakich zawodach marzą oraz wspólnie szukały odpowiedzi na pytanie, co zrobić by te marzenia spełnić. Na koniec obejrzały zabawny film pt. „Panda i banda” opowiadający o przygodach grupy przyjaciół stojących przed wielkim zadaniem, które jak się okazało można wykonać tylko wspólnie. Bo wielka siła tkwi tylko w prawdziwej przyjaźni.

Wiewiórki i Zajączki w MostówceWędrówka szlakami pomników przyrody