Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Kiermasz Świąteczny!!!

14 grudnia, 2023

Jak co roku, w naszym przedszkolu została zorganizowana Galeria Świąteczna.  Wykonane przez nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami dekoracje są piękne, jak zawsze zachwycają  pomysłowością! Wspaniałe stroiki, kartki, aniołki, bombki, lampiony, ozdoby z makaronu, szyszek itp..  Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu przedszkola.

Otwarcie galerii odbyło się we wtorek 12 grudnia. W  tym roku w galerii wzięło udział 114 przedszkolaków. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie przepięknych prac. W dniach 12-13 grudnia odbył się również Kiermasz Świąteczny przeprowadzony przez Radę Rodziców przy Przedszkolu Gminnym w Jabłonnie z którego fundusze zostaną przeznaczone na wyznaczony szczytny cel.

 

„Co skrywa Pan Bałwan Zagadka”Spotkanie z policją