Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Jasełka u Zajaczków

20 grudnia, 2022

20 grudnia w grupie Zajączki odbyło się wspaniałe, świąteczne przedstawienie. Tym bardziej wspaniałe, że dzieci po raz pierwszy od czasu pandemii miały okazję zaprezentować się na żywo przed swoimi rodzicami. Uroczystość rozpoczął przepiękny taniec norweski w wykonaniu dziewczynek, później na góralską nutę zaprezentowali się chłopcy. Było „W murowanej piwnicy” jak i skoki przez „ognisko”. Przesłaniem zajączkowego przedstawienia były anioły…ale nie te w niebie, lecz ludzie którzy poprzez czynienie dobra stają się aniołami. Całość przeplatana była pięknymi pastorałkami jak „Złota Gwiazda” czy „Do stajenki”. Pod koniec uroczystości przedszkolaki odwiedził nie kto inny, a najprawdziwszy Święty Mikołaj z workiem wypchanym prezentami. Była oczywiście sesja zdjęciowa z Mikołajem, wspólne kolędowanie z rodzicami oraz słodki poczęstunek. To był piękny, ciepły, świąteczny wieczór pełen wzruszeń i radości.

Jasełka w SówkachWycieczka Biedronek i Rybek do Smart Kids Planet