Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Jasełka u Misiów

16 grudnia, 2019

16 grudnia już po raz drugi dzieci z naszej grupy zaprosiły swoich najbliższych na przedstawienie bożonarodzeniowe. W tym roku występ zaczęliśmy od przepięknej pastorałki „Złota gwiazdka” . Dzieci trzymające w rączkach małe lampiony wprowadziły przybyłych gości w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Były wiersze niosące ważne przesłania, a wszystko przeplatane pięknymi pastorałkami. Całości dopełnił taniec śnieżynek w wykonaniu dziewczynek. Pod koniec naszego występu dzieci złożyły najbliższym życzenia świąteczne, oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.
Wszystkiego Najlepszego. Zdrowych, pogodnych Świąt w gronie najbliższych.

Galeria Świąteczna. To już VI edycja !!!„Cicha Noc u Zajączków”