Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Jasełka u Lisków

13 grudnia, 2018

13.12.2018 (czwartek) tego dnia sala lisków zamieniła się świąteczne miasteczko. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny, który przedstawiał współczesne czasy. Mali aktorzy pokazali jak łatwo można zatracić się w świątecznych przygotowaniach i za namową diabłów pokłócić się z bliskimi. Zapominając zatem, że bliskość serc w tym czasie jest jednak najważniejsza. Na szczęście historia miała swoje dobre zakończenie, ponieważ za rogiem zawsze stoi nasz osobisty Anioł Stróż, który łagodzi wszelkie spory. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów i poczęstunku. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tak licznym gronie, ponieważ był to ostatni Występ Bożonarodzeniowy w edukacji przedszkolnej grupy Liski.

Jasełka PszczółekJasełka Rybek