Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

,,Jak Wiosna buty zgubiła"?

21 kwietnia, 2022

W czwartek, 21.04.2022 r., dzięki Radzie Rodziców, nasze przedszkole odwiedził Teatr Koliberek. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie pt. ,,Jak Wiosna buty zgubiła”. W trakcie spektaklu dzieci spotkały się ze zwierzętami leśnymi, które pomagały Panu Biedronce odnaleźć Panią Wiosnę i jej buty. Podczas całego przedstawienia dzieci tworzyły nie tylko widownię, ale stały się również aktywną częścią występu. Aktorzy zachęcali dzieci do wspólnego śpiewania, tańczenia oraz wystąpienia razem z nimi na scenie. Przedszkolakom przybliżona została również wiedza dotycząca Układu Słonecznego oraz następstw pór roku. Serdecznie dziękujemy za atrakcję i niespodziankę zorganizowaną dla naszych Przedszkolaków.

W poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka„Światowy Dzień Ziemi”