Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

IX GALERIA PRAC „Dekoracje Świąteczne”

27 listopada, 2023

Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do wykonania dekoracji świątecznych (choinki, bombki, stroiki, szopki, łańcuchy itp.). Prace należy wykonać w domu wspólnie z dzieckiem. Wykonane i podpisane dekoracje świąteczne należy składać u wychowawców w terminie do 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Uroczyste otwarcie galerii świątecznej odbędzie się w holu przedszkola 11 grudnia 2023r. W dniach 12-13 grudnia 2023 r. w godzinach 15:30-17:30 odbędzie się kiermasz prac, poprowadzony przez Radę Rodziców, z którego dochód będzie przeznaczony na  zakup strojów estradowych dla nasz przedszkolaków oraz nagród na konkursy wewnątrzprzedszkolne.
Załączamy regulamin oraz prezentację z lat ubiegłych.

REGULAMIN 2023

Podsumowanie konkursu- „Mój przyjaciel miś”Warsztaty świąteczne u Jeżyków!!!