Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"IV edycja Konkursu wielkanocnego"

09 marca, 2019

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Przedszkola z Powiatu Legionowskiego do IV edycji Powiatowego Konkursu Wielkanocnego. Konkurs rozpoczyna się 11.03.2019r. i potrwa do 29.03.2019r.  Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia uczestnictwa, oświadczenie nauczyciela bądź rodzica/opiekuna prawnego.  Prosimy zapoznać się także z Regulaminem konkursu oraz Postanowieniami ogólnymi. Ogłoszenie wyników odbędzie się 12.04.2019r. na stronie internetowej przedszkola. Dokumenty należy nadesłać na adres mailowy przedszkola – pgjablonna@wp.pl lub wysłać je faksem – 22 732 02 09 do 18.03.2019r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Osoby odpowiedzialne: Agnieszka Zagalska –agnieszka.zagalska@wp.pl, Anna Gamza- ania.gamza@wp.pl. oraz Aldona Florczak – aldona.florczak@gmail.com.
Zapraszamy!!! Czekają wspaniałe nagrody !!!

Dokumenty do pobrania:

 

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych„Piękna Nasza Polska Cała”