Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Inscenizacja świąteczna u Sówek

13 grudnia, 2019

13 grudnia w grupie Sówek miało miejsce spotkanie świąteczne. Maluchy zaprezentowały się na scenie jak prawdziwi aktorzy. Najpierw gęsiego przytuptały w rytm piosenki „Tupu tup po śniegu”, następnie przywitały wszystkich zgromadzonych rodziców i rodzeństwo. Po piosence „Nie miały aniołki choinki na święta” dziewczynki – Aniołki wykonały piękny taniec ze świecami, a chłopcy – Choinki zatańczyli ze Świętym Florianem. Całości dopelniła piosenka „Dzyń Mikołaju” z wykorzystaniem dzwonków i wizyta Św. Mikołaja. Po rozdaniu upominków dla rodziców, wszyscy rozpoczęli poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bardzo dziękujemy również za przygotowanie dzieci do występu. Niech nastrój świąteczny, który wprowadziły dzieci podczas występu trwa jak najdłużej. Wesołych Świąt !!!

Wizyta PolicjantkiGaleria Świąteczna. To już VI edycja !!!