Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Gminny Dzień Dziecka

29 maja, 2023

W Dniu Dziecka, 1 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy, która odbędzie się przy kościele w Jabłonnie (ul. Modlińska 105A). Na uczestników imprezy będą czekały niesamowite niespodzianki, wśród których wyliczyć można dmuchany plac zabaw i eurobungee, ściankę wspinaczkową, fotobudkę, gry, zabawy, konkursy, animacje, występy i warsztaty artystyczne, kiermasz książek, aktywności sportowe oraz pokaz sprzętu wojskowego, policyjnego i strażackiego. Dostępna będzie także darmowa gastronomia pod chmurką.
Nasza scena już od samego początku będzie tętnić życiem. Wystąpią m.in. uzdolnione tancerki z Bds Cheerleaders oraz zespół hip-hopowy ze szkoły tańca Brothers Dance Studio. O godz. 17.30 scenę opanują doskonale znani lokalnej społeczności członkowie zespołu BANGEROS. Po nich z gościnnym występem zaprezentuje się „Sounds Good” z Domu Kultury „Włochy”. A na koniec usłyszymy brzmienie kapeli „Outrageous Kids”.
Doskonałą zabawę zapewnią nam także doświadczeni animatorzy z „Teatru pod Orzełkiem”. Dodatkową atrakcją będzie także możliwość wykonania pamiątkowej fotografii z gminną maskotką – przesympatycznym łosiem Jabłonkiem. Wspólna zabawa potrwa do godz. 20.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wycieczka do Parku Rozrywki w JulinkuBiedronki i Rybki w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie