Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Galeria Świąteczna. To już VI edycja !!!

15 grudnia, 2019

Jak co roku, w naszym przedszkolu została zorganizowana Galeria Świąteczna.  Wykonane przez nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami dekoracje są piękne, jak zawsze zachwycają  pomysłowością! Wspaniałe stroiki, kartki, aniołki, bombki, lampiony, ozdoby z makaronu, szyszek itp..  Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu przedszkola.

Otwarcie galerii odbyło się w czwartek  12 grudnia. W  tym roku w galerii wzięło udział 124 przedszkolaków. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie przepięknych prac. Od czwartku do wtorku prowadzony będzie przez Radę Rodziców Kiermasz Świąteczny, z którego fundusze zostaną przekazane na Dom Dziecka w Chotomowie. Serdecznie zapraszamy na nasz kiermasz, tym bardziej, że jak zawsze zbieramy na  SZCZYTNY CEL !!!

Inscenizacja świąteczna u SówekJasełka u Misiów