Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Galeria Świąteczna"

11 grudnia, 2018

Jak co roku, w naszym przedszkolu została zorganizowana Galeria Świąteczna. To już V edycja !!! 🙂  Wykonane przez nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami dekoracje są piękne, jak zawsze zachwycają  pomysłowością i włożonym zaangażowaniem. Otwarcie galerii odbyło się w poniedziałek 10 grudnia 2018r. A  uroczyste wręczenie dyplomów 11 grudnia. W  tym roku w galerii wzięło udział 139 przedszkolaków 🙂  Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie przepięknych prac. Od środy do piątku prowadzony będzie przez Radę Rodziców kiermasz świąteczny, z którego fundusze zostaną przekazane na Dom Dziecka w Chotomowie. Serdecznie zapraszamy na nasz kiermasz, tym bardziej, że tym razem zbieramy na WYJĄTKOWO SZCZYTNY CEL !!!

 

 

 

 

 

Jasełka MisiówJasełka Sówek