Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Galeria Figur Stalowych - wycieczka Rybek

12 czerwca, 2019

12 maja 2019 grupa Rybki wybrała się na wycieczkę do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na wystawę Figur ze Stali. Jest to jedyna atrakcja turystyczna na świecie, gdzie można spotkać rzeźby inspirowane postaciami z bajek, filmów science fiction, gwiazdami świata muzyki, zwierzętami a także rzeźbami inspirowanymi najdroższymi hitami motoryzacji. Wszystkie oglądane rzeźby powstały w wyniku przetworzenia i obróbki elementów pochodzących ze złomu. Dzieci beztrosko mogły biegać po hali widowiskowej, dotykać, otwierać, siedzieć za kierownicą wszystkich eksponatów. Dodatkową atrakcją było wjechanie na 30 piętro Pałacu Kultury – na taras widokowy, gdzie dzieci podziwiały panoramę Warszawy.

Motylki poznają zawody – pedagog MontesoriiWycieczka Sówek do kina