Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Festiwal Piosenki Przedszkolnej

17 maja, 2018

17 maja w Sali widowiskowej ratusza miejskiego w Legionowie już po raz 28 odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej- „Rozśpiewane Przedszkole”. Tematem przewodnim festiwalu była” Ziemia- Nasza zielona planeta”. W festiwalu wzięło udział wiele przedszkoli z legionowa, powiatu legionowskiego jak i z zagranicy min. z Litwy i Dublina. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Misie. Misiaki do festiwalu przygotowywały się z wielkim zaangażowaniem. Podczas występu dzieci przedstawiły piosenki o tematyce ekologicznej „ Bardzo zielona piosenka” oraz nostalgiczną „ Kołysz nas ziemio”. Jednak gwoździem programu był taniec z mopami, który porwał publiczność do tańca. Wszystkie przedszkola biorące udział w Festiwalu otrzymały pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

Bardzo dziękujemy za wspaniały występ.

Lisy w miasteczku LEGO,,MAGICZNY KUFER”