Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzisiaj Babciom i Dziadkom kochanym zaśpiewamy!

29 stycznia, 2020

Babcia i Dziadek są ważnymi osobami w życiu każdego dziecka! Z okazji Ich święta, Zajączki przygotowały przedstawienie. Podczas występu dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką, oglądali występy swoich wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po występie artystycznym, Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane prezenty. Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość, a Rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

„Za co kochamy Babcię i Dziadka?”Pan Mariusz jest the best!