Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Rodziny u Lisków

11 czerwca, 2024

Święto Rodziny na stałe wpisane jest w karty przedszkolnego kalendarza .W tym roku było ono bardzo wyjątkowe Liski zaprosiły do przedszkola  ukochanych Rodziców, aby podziękować  im za to, że są najlepszymi Rodzicami na świecie.

Swoją miłość i wdzięczność dla Mamy i Taty przedszkolaki wyraziły w piosenkach, recytowanych wierszach . Rodzice, wpatrzeni w swoje pociechy występujące na przedszkolnej scenie, ocierali ukradkiem łzy wzruszenia i szczęścia, a na ich twarzach gościł promienny uśmiech.

Liski nie zapomniały o podarunkach dla Rodziców. Wraz z uściskami i całusami wręczyły je rodzicom .

Święto Rodziny to czas dla dzieci i ich Rodziców. To niezwykłe chwile, które zostają w pamięci i pokazują jak wielką siłę stanowi kochająca się rodzina.

 

 

Wizyta w Pałacu w JabłonnieWarsztaty Florystyczne