Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 marca, 2019
1 marca grupa Sówki została zaproszona na udział w obchodach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Jednostce Wojskowej w Olszewnicy Starej (32. Wieliszewski dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej im. gen. dyw. Gustawa Konstantego ORLICZ – DRESZERA w Olszewnicy Starej). Po dzieci przyjechał autokarem żołnierz we własnej osobie ku wielkiej uciesze przedszkolaków. Dzieci były ponadto świadkami odprawy, co wzbudziło absolutne zainteresowanie.
W jednostce wojskowej Sówki zaprezentowały spektakl słowno- muzyczny „Dla Niepodległej” oraz zaśpiewały „Szarą piechotę”. Dzieci otrzymały gromkie brawa od żołnierzy oraz upominki od dowódcy. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.
Dzień Bezpiecznego Internetu„IV edycja Konkursu wielkanocnego”