Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Mamy i Taty u Sówek

26 maja, 2024

„Majowa łąka dla Mamy i Taty” pod takich hasłem 23 maja 2024 roku w grupie Sówki odbyły się warsztaty z rodzicami. W tym wyjątkowym dniu w pierwszej części naszego spotkania dzieci zabawiły się w nauczycieli swoich rodziców – uczyły ich zabaw ruchowych, Po pokazie przez dzieci Rodzice zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Po części ruchowej zaśpiewaliśmy piosenkę  „Rodzina to my” i wręczyliśmy naszym kochanym mamusiom i tatusiom upominki.Następnie wszyscy wspólnie stworzyliśmy Sówkową majową łąkę dla Mamy i Taty, Wycinaliśmy, rysowaliśmy, tworzyliśmy własne projekty. Efekt końcowy – rewelacja. Był to super spędzony czas z Rodzicami.

 

Wiewiórki, Jeżyki i Sarenki na wycieczce w Forcie Janówek„Warsztaty z Mamą” u Sarenek