Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Kropki

15 września, 2022

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Dzień Kropki.  Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, z kropki można utworzyć słońce,  bombkę choinkową, kolorową kulę czy piłkę.

Wspólnie z dziećmi bawiliśmy się też przy różnych piosenkach o kropce. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć – prace plastyczne inspirowane wyobraźnią naszych przedszkolaków.

Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

Czasem wystarczy zacząć od kropki…

To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

 

„Autyzm: Skuteczna edukacja”Dzień Przedszkolaka