Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Kraju Anglojęzycznego - Kanada

30 marca, 2023

30 marca w czwartek grupa „Myszki” zaprezentowała dla przedszkola krótkie przedstawienie z okazji Dnia Kraju Anglojęzycznego – Kanady. Dzieci wcieliły się w rolę dziennikarzy przeprowadzających wywiady w studiu telewizyjnym „Dzień dobry TV Mouse” z zaproszonymi gośćmi – ekspertami w dziedzinie Kanady. Nie zabrakło również występu prawdziwych Indian 🙂 Po skończonym programie zawitał gość specjalny – Pan Pierre , rodowity Kanadyjczyk, który przybliżył dzieciom nie tylko trochę historii Kanady , ale również ciekawostki z własnego życia. Dla przedszkolaków czekały również pancake z syropem klonowym 🙂

 

„Gdy świat budzi się ze snu”- Teatrzyk KOLIBEREKDzień Świadomości Autyzmu