Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Dziecka

02 czerwca, 2021

1 czerwca 20121r. przedszkolaki z Przedszkola Gminnego w Jabłonnie wesoło się  bawiły na atrakcjach przygotowanych przez cały personel przedszkola i Radę Rodziców. Wśród propozycji były:  kolorowy dmuchaniec, malowanie buziek, smaczna wielobarwna wata cukrowa, wystrzałowy popcorn, fruwające bańki mydlane, tańce wygibańce, tatuaże, upominki i wyczarowane balony  w kształcie zwierząt, kwiatków itp.  Cały dzień przepełniony był zabawami i gromkim śmiechem naszych dzieci. Chcielibyśmy aby każda chwila w życiu przedszkolaków mogłaby być takim dniem dziecka.

A oto krótki pokaz tego co się działa na naszym placu zabaw.


Biedronki i Jeżyki w kinie HeliosZebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci przyjętych na rok szkolny 2021/2022