Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Bezpiecznego Internetu

10 lutego, 2020

Drodzy Rodzice! Luty jest miesiącem, w którym na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne wydarzenie obchodzone z inicjatywy Komisji Europejskiej już od 2004 roku odbywało się pod hasłem „działajmy razem”. Nasze przedszkole zgłosiło swoją inicjatywę na rzecz propagowania różnorodnych działań bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych. Nauczyciele każdej grupy zaangażowali się w uświadomienie przedszkolakom pojęć związanych z Internetem a także możliwościami i zagrożeniami, które za sobą niesie. W tym celu przeprowadzone zostały zajęcia edukacyjne, których efektem są tablice grupowe podlegające konkursowi na tę najciekawszą. Podsumowaniem naszych działań był quiz wiedzy, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki nie tylko jako uczestnicy odpowiadający na pytania ale także jako kibice pomagający w dostarczaniu pytań oraz artyści prezentujący piosenkę związana z tematyką działań. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym osobom.

BAL KARNAWAŁOWYKino na temat Junior