Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

„Dzień bezpiecznego Internetu"

25 marca, 2019

Uczestnictwo w projekcie „Dzień bezpiecznego Internetu” przyniosło nam same korzyści. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Instytucjami lokalnymi: Szkołą Podstawową im. Armii Krajowej, Przedszkolem ,,Bajkowy dom”, pobliską biblioteką, komisariatem policji, Urzędem Gminy w Jabłonnie. Nawiązaliśmy lepsze kontakty z rodzicami naszych podopiecznych. Projekt bardziej zintegrował nauczycieli i dzieci z naszego przedszkola.

            Dzieci, rodzice i nauczyciele zdobyli głębsza wiedzę dotyczącą bezpiecznego Internetu. Wiedzą już jak korzystać z Internetu, aby nie spotkała nas żadna krzywda. Rodzice wiedzą, jak rozmawiać ze swoimi dziećmi na temat niebezpieczeństwa w sieci. Dzieci znają dobre i złe strony sieci Internetowej. Śmiało możemy powiedzieć, że udało nam się zrealizować wszystkie zamierzone cele niniejszego projektu. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym projekcie. Już wiemy, że w przyszłym roku również będziemy go realizować.

Nauczyciele Przedszkola Gminnego w Jabłonie.

Poniżej link do filmiku z realizacji projektu: https://www.youtube.com/watch?v=1BbiIDQITH8&feature=youtu.be

Zajęcia z trenerem tańcaKonkurs „Suknia Pani Wiosny”