Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Bezpiecznego Internetu

28 lutego, 2019
Dzisiaj w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy ostatni dzień projektu pt. ,, Dzień bezpiecznego Internetu”. Przypominamy, że nasza placówka bierze udział w ogólnoświatowym projekcie ,,Dzień bezpiecznego Internetu”, a głównym celem tego projektu jest: inicjowanie i propagowanie działań na rzec bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie nauczycieli, rodziców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Grupy liski oraz pszczółki wraz z wychowawcami zaprezentowali się przed szeroką publicznością, wśród której były dzieci z grup ,,0” ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej , oraz dzieci z grupy ,,0” z  Przedszkola Bajkowy Dom. Nasi podopieczni przedstawili widowisko pt. ,,Kraina bezpiecznego Internetu”. Inscenizacja miała za zadanie przypomnieć zasady bezpiecznego korzystania z sieci Internetowej, zagrożeń, które czyhają na użytkowników portali Internetowych. Uczyła również, że warto bawić się i korzystać z innych uroków świata, niż czas spędzony przy komputerze. Na zakończenie nasi goście zostali poczęstowani ciasteczkami, które dzieci przygotowały samodzielnie. Oczywiście nie zabrakło również  zdrowych owoców.
Warsztaty patriotyczneDzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych