Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Babci i Dziadka w Misiach

22 stycznia, 2019

22 stycznia cała sala grupy Misie wypełniła się słońcem, radością i uśmiechem. Tego dnia maluszki po raz pierwszy gościły wspaniałe babcie i cudownych dziadków. Przedstawienie na cześć szanownych gości rozpoczęło się przywitaniem, następnie były wiersze poświęcone kochanym babciom i wspaniałym dziadkom. Nie zabrakło również pięknie zaśpiewanych piosenek. Na koniec przedstawienia Misie zaśpiewały gromkie 100 lat i poprosiły swoich dziadków do wspólnego tańca. Zanim szanowni goście zasiedli do wspólnego stołu dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane kalendarze. To było wspaniałe, pełne radości życzliwości spotkanie.

Dzień Babci i Dziadka u ZajączkówDzień Babci i Dziadka w Jeżykach