Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Babci i Dziadka u Żabek

31 stycznia, 2018

Dnia 31 stycznia 2018 roku  w grupie ŻABEK  odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanej sali dzieci zaprezentowały program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to aby wyrazić swoją miłość i szacunek. Dzieci przygotowały również dla nich słodki poczęstunek oraz obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Publiczność nie żałowała  pochwał dla swoich wnuków i nagradzała ich gromkimi brawami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Dzień Babci i dziadka u Biedronek„Motylki w Konkursie Kolęd i Pastorałek”