Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Babci i Dziadka u Motyli

16 lutego, 2018

16 lutego w grupie Motylków zagościł „Cyrk Przedszkolaczek”. Przedstawienie odbyło się na cześć przybyłych Babć i Dziadków młodych artystów. Dzieciaki,  pomimo tremy dały cudowny pokaz sztuki cyrkowej. Lew, niedźwiedź, tresowane żaby i królik wyskakujący z kapelusza to nie jedyne atrakcje tego dnia. Ze wstążką zatańczyła akrobatka, mega – siłacze w mini – ciałach walczyli z niezwykle ciężką sztangą, a linoskoczkowie z wdziękiem balansowali na linie. Małpka Fiki – Miki dała pokaz zręczności, żongler wprawił w ruch piłeczki i magik czarował z kapelusza. Uroku całości dodawali eleganccy konferansjerzy i treserzy oraz przeurocza dyrektor cyrku. Po występie Motylki wręczyły swoim gościom laurki i własnoręcznie przygotowane prezenty oraz zaprosiły do wspólnego świętowania. Były tańce, pląsy i dużo pozytywnej energii. Duma rozpierała duże i małe serduszka ☺.

Bezpieczne Przedszkole„Nie taki jastrząb straszny jak go malują”