Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Dzień Babci i Dziadka u Lisków

24 stycznia, 2019

24 lutego 2019 r. w grupie Liski odbyła się bardzo ważna uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci dumnie prezentowały liskowy repertuar. Tym razem każdy z nich samodzielnie powiedział swój wierszyk i zaprezentował się na scenie z prawdziwym mikrofonem. Nie zabrakło również piosenek i tańców. Po występie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu strojów i poczęstunku. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tak licznym gronie, ponieważ był to ostatni Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka w edukacji przedszkolnej grupy Liski.

o Tadku Niejadku, Babci i DziadkuDzień Babci i Dziadka u Rybek