Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Co to jest Niepodległość? Teraz wiem już na pewno!

11 listopada, 2019

W naszym przedszkolu 8 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas dzień. Podczas występu 6 latki recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, oraz ukazujące piękno naszej Ojczyzny. Wszyscy dumnie odśpiewaliśmy  Hymn Polski.
Występ przedszkolaków, ich postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.
Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Pamiętamy o poległych za Ojczyznę…„Miś Marcel i przyjaciele kłopotów mają wiele”