Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

„Cicha Noc u Zajączków”

16 grudnia, 2019

Święta Bożego Narodzenia, jak powszechnie wiadomo, są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Piękną tradycją stało się już to, że w okresie Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu, dzieci z wszystkich grup wystawiają Jasełka. 16 grudnia „Zajączki” przedstawiły swoim Rodzicom Jasełka Bożonarodzeniowe  -„Cicha Noc …” Przedstawienie w wykonaniu „małych artystów” wywołało podziw i wzruszenie widzów. Dzieci doskonale wcieliły się w odgrywane role, recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki. Na koniec Pani Dyrektor Elżbieta Dąbrowska złożyła wszystkim przybyłym na uroczystość gościom świąteczne życzenia, aby ten czas stał się czasem spokoju, radości i miłości.
Nauczyciele serdecznie dziękują Rodzicom za zaangażowanie w działania na rzecz grupy.

Jasełka u MisiówMagiczny czas Świąt u Jeżyków