Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Biedronki w szkolnej bibliotece

24 lutego, 2019

W ramach współpracy w projekcie „Dziecięce bajanie” grupa Biedronki uczestniczyła w zajęciach „Bezpieczeństwo w sieci” przygotowanych przez Panie Bibliotekarki pracujące w Szkole Podstawowej w Jabłonnie. Pani Małgosia i pani Natalia w przystępny sposób opowiedziały dzieciom o Internecie, o korzyściach korzystania z Internetu ale także o zagrożeniach wypływających z sieci. Dzieci obejrzały film s serii „Owce w sieci” , stworzyły własną sieć komputerową za pomocą kłębka wełny, złożyły w całość puzzle „ Sieciaki” oraz pobawiły się w zabawę „Wilk w sieci”. To była bardzo interesująca lekcja, która dzieci zapamiętają szczególnie podczas korzystania z komputera, laptopa czy telefonu. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Niech żyje bal!„Belferiada”