Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Biedronki w PWK Legionowo

30 maja, 2018

W środę Biedronki rozpoczęły świętowania Międzynarodowego Dnia Dziecka i udały się na wycieczkę do Legionowa. Podróż rozpoczęliśmy od wizyty w lodziarni Bosko , gdzie za smakiem zjedliśmy pyszne lody własnej produkcji. Na Ryneczku karmiliśmy ziarnami gołębie i testowaliśmy  studnie z ujęciem wody oligoceńskiej. Punktem kulminacyjnym wycieczki było PWK Legionowo. Dowiedzieliśmy się bardzo wielu ciekawych rzeczy na temat produkcji i dystrybucji i wody oraz uczestniczyliśmy w warsztatach edukacyjnych gdzie wykonywaliśmy ciekawe i proste doświadczenia związane z właściwościami fizyczno-chemicznymi wody.

Dziękujemy Panu Michałowi za niezapomniane wrażenia.

BRZECHWA I TUWIM DZIECIOM – ETAP IIJeżyki w PWK Legionowo