Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Biedronki na pierwszej wycieczce do kina

23 listopada, 2022

Dnia 23.11.2022 r. , dzieci z grupy Biedronki, wybrały się wraz z Paniami na swoją pierwszą wspólną wycieczkę do kina Helios w Legionowie. Pojechaliśmy autobusem komunikacji miejskiej, wcześniej odbywając pogadankę na temat bezpiecznego zachowywania się w autobusie oraz poruszania się w miejscach publicznych w tym przechodzenia przez jezdnię.
Wycieczka była udana, dzieci z zainteresowaniem obejrzały bajkę pt.: „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”, która opowiadała o Misiu i jego synu, którzy wybrali się do „Złotej krainy” w celu odnalezienia miodu.
Po skończonym seansie filmowym sprawnie i bezpiecznie powróciliśmy do przedszkola.

Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznejSówki w 32 Dywizjonie Rakietowej Obrony Powietrznej w Olszewnicy