Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Biedronki i Rybki w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie

30 maja, 2023

Dnia 30.05.23 r grupa Biedronki i Rybki miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Historia Misia Wojtka” w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie. Przedstawienie zostało przygotowane przez profesjonalnych aktorów, a inscenizacja przystosowana była do percepcji najmłodszych. Aktorzy opowiadali o szlaku armii generała Andersa, z którą wędrował oswojony niedźwiedź Wojtek. Braliśmy czynny udział w przedstawieniu poprzez śpiew i pytania, które zadawali aktorzy. Śpiewane podczas spektaklu piosenki zapadały nam w ucho, scenografia się zmieniała, aktorzy angażowali dzieci, przez co maluchy wchodziły w interakcję z aktorami. W ten sposób lepiej zapamiętały przekazywaną wiedzę. Aby miś Wojtek został w naszej pamięci na dłużej i towarzyszył im każdego dnia, dzieci otrzymały okolicznościowe maskotki🐻

Gminny Dzień DzieckaTeatr Koliberek z przedstawieniem pt. „Wyprawa w nieznane”