Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Biedronki i Jeżyki w Centrum Nauki Kopernik

21 listopada, 2018

 

Dotknąć, sprawdzić, poczuć, powąchać, zbudować, zburzyć!-  słowem pełna wolność w odkrywaniu świata. To wszystko Biedronki I Jeżyki przeżywały podczas dzisiejszej wycieczki do CNK w Warszawie. Napędzeni własną ciekawością, angażując wszystkie zmysły, bez najmniejszych oporów i wstydu przed pomyłką dzieci spędziły miłe chwile w strefie Bzzz oraz uczestnicząc w warsztatach naukowych, „Co wiemy o powietrzu”, a także podczas zwiedzania wystawy czasowej Powietrze-więcej niż nic. Zainspirowało to niejednego malca do obserwacji, doświadczenia, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

„Kto pyta, ten wie”!!!

W świecie dźwiękowego zooPrzedstawienie z okazji „Mikołajek”