Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Biedronki i Jeżyki w Baśniowych Sadach Klemensa

06 czerwca, 2019

Dnia 6.06.2019 Jeżyki i Biedronki wybrały się na wycieczkę do Baśniowych Sadów Klemensa. Widok pięknych, zielonych sadów z pewnością wynagrodził wszystkim długą podróż. Po krótkim spacerze po terenie przyszedł czas na warsztaty. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób rosną drzewa, skąd się biorą słodkie jabłka i dużo więcej na temat otaczającej ich przyrody. Duże zainteresowanie sprawiło samodzielne sadzenie drzewka, które przedszkolaki zabrały ze sobą do domów. Po zakończonych warsztatach na dzieci czekało wiele atrakcji. Trampoliny pozwoliły uwolnić energię i radość drzemiące w dzieciach, a wizyta w strachowisku pokazała, że wśród nas są same odważne przedszkolaki! Po obiedzie przyszedł czas na przejażdżkę pociągiem, którego lokomotywą okazał się traktor. Zabawy piaskiem i wodą pobudziły kreatywność dzieci. Wizyta w Baśniowych Sadach Klemensa wywarła na wszystkich tak duże wrażenie i sprawiła tyle radości, że aż żal było odjeżdżać. Dzieci zmęczone, ale z pewnością szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Wycieczka do Pasieki EdukacyjnejMój wymarzony plac zabaw – konkurs plastyczny