Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Bezpieczny przedszkolak na drodze po zmierzchu

15 stycznia, 2018

Dnia 15.01.2018 roku w ramach projektu ,, Bezpieczne Przedszkole” odbyły się zajęcia pt. ,, Bezpieczny przedszkolak na drodze po zmierzchu” przeprowadzone przez panów policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonnie. W zajęciach uczestniczyły dzieci 6-letnie z grupy: Biedronki, Misie, Żabki. Zajęcia dotyczyły bezpiecznego poruszania się na drodze po zmierzchu, jak również odpowiedniego ubioru. Podczas zajęć przypomniany był również numer alarmowy (112) dzieci były zachwycone metodą jaką był przekazany przez panów policjantów. Panowie mieli ze sobą różny sprzęt ochronny, którego używają, każda rzecz była omówiona, największą atrakcją dla dzieci było przymierzenie rzeczy. W ramach podziękowań za poprowadzenie zajęć były dyplomy wręczone przez dzieci.

Korespondencja międzynarodowa u Żabek100 lat niech żyją nam !!!