Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

🌿 Wycieczka do Nadleśnictwa 🌿

27 maja, 2026

Dnia 27.05.2026 r. grupy „Wiewiórki”, „Zajączki” oraz „Sarenki” wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Nadleśnictwa. Wyjazd został zorganizowany przez grupę „Sarenki” wraz z panią Weroniką oraz Tatą Inki z Sarenek.

Podczas pobytu dzieci miały okazję poznać pracę leśników oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o lesie i jego mieszkańcach. Przedszkolaki oglądały różne gatunki drzew oraz sadzonki przygotowane do zasadzenia. Spacer po lesie był pełen radości, ciekawych obserwacji i wspólnych rozmów o przyrodzie. To był bardzo udany dzień, pełen nowych doświadczeń i kontaktu z naturą. 🌳😊

 

 

PIKNIK RODZINNY – MARATON ZUMBY I CEGIEŁKA DLA ALINKILiski, Sówki i Jeżyki poznają zawody!