Zwierzęta egzotyczne u " Żabek"

28 października, 2016

28 października grupę „Żabek” odwiedził niezwykły gość. Pani Jagoda Małolepsza, prowadząca sklep zoologiczny „Maskotka” w Jabłonnie przybyła, by zapoznać dzieci z egzotycznymi zwierzętami, które można hodować w domu. Na zakończenie tygodnia o zwierzętach hodowlanych przedszkolaki dowiedziały się, że w domu można mieć nie tylko psa, kota, chomika czy rybkę, ale również żółwia stepowego, agamę brodatą, węża polnego oraz ślimaka giganta. Pani Jagoda wprowadziła „Żabki” w świat zwierząt egzotycznych, bardzo ciekawie opowiedziała, czym się żywią, po czym rozpoznać ich wiek, co lubią, a czego nie. Dzieci mogły wszystkie zwierzęta dotykać, a także brać na ręce. Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

Dzieciaki sadzeniakiPszczółki i Biedronki odwiedzają Pomniki Pamięci Narodowej