Żabki na spotkaniu z pisarką

20 września, 2016

20 września dzieci z grupy Żabki wyruszyły do Gminnej Biblioteki Publicznej im. ks. J. Twardowskiego na spotkanie z pisarką Moniką Sawicką. Pani Monika zaprezentowała dzieciom swoją książkę „O Kajtku szczęściarzu” i opowiedziała prawdziwą historię Kajtka – pieska znalezionego w reklamówce. Żabki dowiedziały się czym jest fikcja literacka oraz inspiracja pisarza do pisania. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy książkę i zrobiliśmy sobie wspólną fotografię. Pani Monika zadała dzieciom pracę. Po przeczytaniu książki w przedszkolu przedszkolaki mają narysować Kajtka, a prace dotrą do pisarki. Za najpiękniejsze prace dzieciaki otrzymają książkę. Zobaczymy, które prace najbardziej Pani Monice się spodobają.

Z wizytą w Muzeum HistorycznymO bezpieczeństwo wciąż dbamy!