Wycieczka Misiów do wojska

19 maja, 2016

19 maja grupa Misie ponownie odwiedziła jednostkę wojskową na warszawskim Targówku. Na zaproszenie taty Szymona Wiśniewskiego dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy żołnierzy i straży pożarnej. Na początku wycieczki Misie przejechały się wozem strażackim, wojskowym hammerem oraz rosomakiem, który zrobił największe wrażenie. Grupa uczestniczyła także w zabawach sportowych – przeciągała linę oraz lała wodę wężem strażackim w konkretny cel. Dzieci zjadły wojskową grochówkę i kiełbaskę z grilla. Na naszych przedszkolaków czekało także parę niesamowitych atrakcji – dzieci mogły pogłaskać policyjne konie, pobawić się na wielkim dmuchańcu oraz obejrzeć salwę armatnią. To ostatnie wydarzenie zostanie z pewnością zapamiętane na bardzo długo – wystrzał z armat był widowiskowy i bardzo głośny. Serdecznie dziękujemy tacie Szymka za organizację!