Wycieczka Biedronek i Rybek do Smart Kids Planet

21 grudnia, 2022

Dnia 21 grudnia dzieci z grup Biedronki i Rybki odwiedziły Smart Kids Planet w Fabryce Norblina w Warszawie. Dzieci bawiły się w dziewięciu strefach mądrej zabawy. Przedszkolaki uczestniczyły też w warsztatach świątecznych, podczas których stworzyły 2 drewniane bombki. Jedną metodą decupage a drugą ozdobiły wg własnego pomysłu. Wielu zabawom towarzyszyła umiejętność współpracy grupowej i poszukiwanie najlepszych rozwiązań, by osiągnąć upragniony cel, np. dostarczyć przesyłkę, zrobić zakupy w Biedronce czy też stworzyć własne miasteczko. Dzieciom najbardziej podobała się zabawa w strefie kosmosu na rakiecie. Uśmiech cały czas towarzyszył dzieciom, którym żal było opuszczać to wspaniałe miejsce.

Jasełka u ZajaczkówWESOŁYCH ŚWIĄT