WIZYTA W SALONIE FRYZJERSKIM

07 listopada, 2017

W dniu 07.11.2017r. dzieci z grupy Lisy wybrały się do salonu fryzjerskiego. Salon ten prowadzony jest przez mamę naszej koleżanki Zuzi, i mieści się na Nowodworach. Stąd też pierwszą z atrakcji naszej podróży była…… przejażdżka komunikacją miejską! Na miejscu przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera. Zapoznały się także z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Pani fryzjerka  przyjęła dzieci  bardzo serdecznie i z wielką chęcią opowiedziała o swojej pracy. Pokazała  urządzenia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów. Pani Basia z radością zrobiła także prawdziwy pokaz fryzur na regulowanym fotelu, którym można było jeździć, niczym na karuzeli wkoło, w górę lub w dół, przeglądając się jednocześnie w olbrzymim lustrze, Wizyta w salonie sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Składamy zatem serdeczne podziękowania Pani Basi za ciepłe przyjęcie i niezapomniane wrażenia!

ZAWIADOMIENIE!!!„Warsztaty owocowo-warzywne w Jeżykach”