WIECZÓR ANDRZEJKOWY U ŻABEK

28 listopada, 2017
28 listopada 2017 r o godzinie 17.00 u Żabek rozpoczął się wieczór andrzejkowy. Zabawę rozpoczęliśmy od odczytania Listu od Czarodziejki z Łysej Góry, która pozostawiła dla nas zadania. Najpierw losowaliśmy obrazki z kwiatami, które symbolizowały, co czeka nas w najbliższej przyszłości, potem przyszła kolej na losowanie przez dzieci- kim będą jak dorosną. Następnie rodzice i dzieci losowały obrazki ze zwierzętami, które oznaczały cechy osobowości.
Po zabawach w kręgu zorganizowaliśmy wyścig bucików, w którym zwycięzcą okazała się Ania i rzut monetą do metalowego pojemnika. Kto trafił- spełnią się jego marzenia przez najbliższy rok.
Następnie rodzice i dzieci udali się do stanowisk, na których zostały przygotowane wróżby tj lanie wosku, magiczne liczby, kubeczki, kolorowe karteczki. Na zakończenie spotkania dzieci bawiły się przy muzyce. Zabawa trwałaby do późnej nocy, no ale spać też kiedyś trzeba, więc po intensywnej „Macarenie” i „Magicznej liczbie siedem” dzieci wraz z rodzicami udały się do domów. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i niesamowitą pomoc w pokonaniu przeszkód, które tego dnia miały miejsce 🙂

TeatrzykŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia