"Warsztaty owocowo-warzywne w Jeżykach"

07 listopada, 2017

7 listopada w grupie Jeżyki odbyły się warsztaty pt.: ”Owocowo-warzywne Stworki”. Na początku naszego spotkania Jeżyki nauczyły swoich rodziców zabawy muzyczno-ruchowej „Ręce do góry”, z tym zadaniem rodzice poradzili sobie rewelacyjnie 🙂 , ale prawdziwe talenty, wyobraźnia i inwencja twórcza rodziców i dzieciaczków ukazały się w trakcie wykonywania prac. Podczas naszego spotkania powstały wspaniałe stworki, które można podziwiać przed naszą salą. Bardzo dziękujemy obecnym rodzicom za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas. To było nasze  pierwsze twórcze wspólne spotkanie, ale już niedługo zaprosimy Państwa ponownie, na wspólne ubieranie choinki 🙂 Już nie możemy się doczekać!!! Liczymy na 100 % frekwencję 🙂

WIZYTA W SALONIE FRYZJERSKIM11 listopada