W poszukiwaniu niespodzianki od Wielkanocnego Zajączka

13 kwietnia, 2017

Jak się okazuje 13-y nie zawsze jest pechowy. Dziś bowiem do naszego przedszkola przykicał Zajączek Wielkanocny. No może nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, bo nie udało nam się z nim spotkać. Zostawił jednak dla każdej z grup listy oraz ukryte koperty z zadaniami do wykonania. Zadania jak się okazało były dla nas całkiem proste. Udało nam się zrobić piękne prace plastyczne, rozwiązać zagadki, powyginać nasze ciała, zaśpiewać piosenkę, złożyć puzzle. Warto było się postarać i sprawdzić swoje umiejętności i wiadomości, gdyż na końcu trasy czekały dla każdej z grup kosze pełne niespodzianek, bez których nie byłoby lanego poniedziałku. Bardzo podobała nam się ta zabawa. Dziękujemy Zajączku i zapraszamy za rok. Wesołych Świąt.

J

KONKURS WIELKANOCNY- ROZSTRZYGNIĘTY!!!„WESOŁYCH ŚWIĄT”